KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303140
nr 1430 3140
Björn Julin
(1902-1971), Sverige
Oljemålning, "Modigs gård, Leksand", Signerad. Olja på duk, 38x46, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
Björn Julin, svensk målare född 1902, död 1971.
Utrop:
300 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:07:27